Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü nasıl yapılır sualini merak edenler için bu makale hazırlandı. Sizleri seven insanların birden bire sizleri sevmekten vazgeçmesi ya da sizin sevdiğiniz insanlardan karşılık alamama durumuna düştüğünüz zamanlarda sorunsuz olarak beraberliğe ulaşabilmeniz konusunda destek olacak bu büyü, çağımızda en fazla kullanılacak olan büyülerdendir. Büyü yaptırmak isteyen ya da büyüyle alakadar olan herkezin bildiği ve sık olarak başvuru yaptığı bu büyü, uzmanlar tarafından yapıldığı zaman etkisini iki kat daha hızlı ve fazla göstererek, kısa bir zaman içerisinde mükemmele erişme şansınızı da artıracaktır. En iyi medyumlara ulaşabilmenin vermiş olduğu sorunsuz yapıya hızlı bir şekilde erişebilmeniz için doğru çözümlere ulaştıracak insanları seçmenizde fayda var. Çünkü daima riskli bir durumu da yanı sıra getiren büyüler, hakim olmayan insanlarca yapıldığı zamanlarda ciddi sorunlar ortaya çıkabilir.

Geri tepmesi ve farklı insanlara etki etmesi söz konusu olacak olan büyüyle beraber, çok fazla sorunla uğraşmak mecburiyetinde da kalabilirsiniz. Bu gibi sorunları Aşk Büyüsü ile yaşamamak için, doğru tercih yapabilirsiniz. Aşk büyüsü, ak büyüler olarak bilinen büyüler sınıfından kabul edilmektedir. Bundan dolayı insanların iyiliğine olacak pek çok konu da bu büyünün kullanıldığı da bilinen bir gerçektir. Medyum Ertekin Hoca seneler içinde pek çok ailenin huzur bulması ve aile bağlarının korunması adına aşk büyüsü yaparak insanların hizmetine sunmaktadır. Aşk büyüsü yaptırmak için başvuru yapan insanlar genelde evliliklerini kurtarmak ya da sevgililerini, nişanlılarını kendilerine daha da bağlamak için yaptırmaktadırlar. Bu insani bir duygudur ve sonunda mutlu bir ev ve huzurlu bir ortam oluşabilmesi adına önem arz eden büyülerden biridir. Bazı kişiler de aşık oldukları bir kimseyi kendilerine bağlama adına bu aşk büyüsü yaptırmayı seçmektedirler. Bazı durumlarda da akrabaların birbirlerine aşk büyüleri yaptırdıkları durumlar söz konusu olmaktadır.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?
Büyü yapmak önemli bir ilim olduğu için bu ilim işin ehli olmayan kişilerin elin geçtiği takdirde faydadan çok zarar vermektedir. Özellikle de aşk büyüsü nasıl yapılır gibi önemli bir konu üstünde işin ehli olmayan insanlardan yardım talep edildiğinde büyü yaptırmak isteyen kişi faydadan çok zarar görür. Böyle bir zarar yaşamak istemeyenler ve aşk büyüsü ile sevdiklerine kavuşmak isteyenler büyü yapma ilmine hakim, yapmış oldukları işlerini deneyim ile sabitlemiş olan medyum Ertekin
hoca’dan yardım talep edebilirler. Aşk büyüsü nasıl yapılır sorusu karşısında cevap almak isteyenler evvela internet sitesi üstünden veya whatsup iletişim hattı üstünden iletişim kurarak bir an önce problemlerinin çözümlerine kavuşabilirler?

Aşk Büyüsünü Kimler Yaptırabilir?
Medyum Ertekin
hoca’nın yaptığı aşk büyüsü eşi ile arasına soğukluk girmiş çiftler üstünde, sevdiğine kavuşamayan çiftler üstünde, sevipte ayrılan çiftler üstünde etkili olan büyüdür. Aşk büyüsünü kimler yaptırabilir sorusunun kimler üstünde etkilidir kısmı ile ilgili olan bu alanda etki altına girecek olan kişi büyüyü talep eden kişinin vermiş olduğu isimdir. Aşk büyülerini kim yapar cevabında etki alanına giren kişiyle büyü talep eden kişi arasındaki sorunlar, soğukluklar, mesafeler ve engeller kısa süre içerisinde ortadan kalkacaktır.Ayırca Medyum Ertekin hoca’nın deneyim ve ilmi ile büyünün etkisi en güçlü yönü ile tesir edecektir.

Aşk büyüsü kimisi için aşık olduğu kişiyi kendisine aşık etmenin bir yolu, kimisi için de heyecanını yitirmiş bir evliliği kurtarmak için tek çaredir. Her iki durumda da etkili bir çözüm yolu olan aşk büyüsü genelde bayanların başvuru yaptığı bir yoldur. Çevrenizde muhakkak sevdiği, aşık olduğu kişiden hislerine bir karşılık alamayan tanıdıklarınız veya arkadaşlarınız vardır. Belki de siz hayatınızın bir döneminde bu durumu yaşamışsınızdır. Bazı insanlar bu durumu kendi bünyesinde yaşamak ister, kimseye anlatmaz. Bazıları ise aşkına karşılık bulamayınca ciddi sorunlar yaşayabilir. Karşısındaki kişi de ona aşık olsun ister ve bunun için çeşitli yollara başvurur. Aşk büyüsü de arzu ettiğiniz kişiyi kendinize aşık etmeniz için en etkili yöntemlerden birisidir. Yaptıracağınız aşk büyüsünden beklediğiniz sonucu alabilmek için bu konu da işin uzmanı olan medyumlara danışmanız gerekir . Bu büyüyü yaptırmaya karar verdikten sonra kendinize şu soruları sormalısınız:

Aşk büyüsü nasıl yapılır?
Aşk büyüsünü kimler yaptırabilir?
Bu konu da işin profesyonelı medyumlara nasıl ulaşabilirim?
Öncelikle aşk büyüsünü birisini kendisine aşık etmek isteyen herkes yaptırabilir. Aşk büyüsünü her medyum yapamaz.
Ancak bu büyü çeşidi konusunda engin bir deneyime sahip kişiler bu işi yaparsa memnun edici sonuçlar elde edilir. Eğer sevdiğiniz kişiden karşılık alamıyorsanız veya evliyseniz ve eşiniz size eskisi gibi aşkla bağlı değil ise aşk büyüsü yaptırabilirsiniz.

Aşk Büyüsü Tarifi
Hepimiz sevdiğimiz insanın bizi aynı bizim onu sevdiğimiz gibi sevmesini isteriz ve sevdiğimiz kişiye şirin görünmek için elimizden geleni yaparız. Bazen sevdiğimiz kişinin gönlünün fethedilmesinde başarılı oluruz. Bazen de işler beklediğimiz gibi gitmez ve ne yaparsak yapalım sevdiğimiz kişiyi kendimize âşık edemeyiz. Bu anlamda yüzyıllar boyunca insanlar hocalardan ve medyumlardan destek almışlardır. Aşk büyüsü yapmanın pek çok farklı yöntemi vardır. Bu yöntemler işinde uzman kişilerce uygulandığında bir hayli etkili olur ve kesin neticeler verir. Aksi takdirde istemediğiniz sonuçlar almanıza ve durumun sizin açınızdan daha da kötüleşmesine neden olabilir. Alanında profesyonel Medyum Ertekin
hoca aşık olduğunuz kişiyi kendinize bağlama konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Uzun senelerdir sahibi olduğu engin bilgi ve yetenek sayesinde pek çok insanın aşk sorunu çözen Medyum Ertekin sizin de sorununuzu çözmek için bekliyor. Eğer çok sevdiğiniz insan var ise ama bir türlü aranızda bir şey geçmiyorsa Aşk Büyüsü tarifi ile o kişi ile aranızda bir şeyler geçmesini sağlayabilirsiniz. Bu tarifi en doğru biçimde yapabilen de Medyum Ertekin hoca’dır.

Her insan sevmek ve sevilmek ister. Aşk, insanın ruh sağlığı için gereken, mutlu olmasını ve pozitif enerji dolmasını sağlamakta olan dünyanın en güzel duygularından birisidir. Nasıl ki aşk, âşık olanı dünyanın en mutlu insanı ederken, aşk acısı da insanı dünyanın en mutsuz insanı edebilir. Kişinin aşkı daima karşılık bulmayabilir. Aşk acısı çeken insan hem iş yaşamında hem de sosyal hayatında başarısız olup, hayattan zevk alamaz hale gelebilir. Bu hem aşk acısı çeken insanı hem de ailesini kötü etkileyen, ailesinin de üzülmesine sebep olan, kötü bir durumdur. Aşk acısı çeken insan bunu kabul edip hayatına devam edebilir. Ama herkes bunu yapamayabilir. Kimi insanlar her an sevdiğini düşünür, onsuz bir yaşam düşünemez. İşte bu durumda olan biri için son ve en etkili çare aşk büyesi etmektir. Büyü etmeyi, kişi kendi de yapabilir elbette ki. Ama bu özel bir büyüdür. İlim sahibi ve manevi gücü yüksek insanların ettikleri böyle özel büyüleri daha son derece başarılı olur. Medyum Ertekin Hoca, böyle özel büyüler için en iyisidir. Bugüne kadar pek çok aşığı, sevdiğine kavuşturmuş, mutlu bir yuva kurmalarına vesile olmuş ve pek çok evliliğin devam etmesinde etkili olmuştur.

Kolay Aşk Büyüleri
Kolay aşk büyüleri yapmak isteyen ve bunun için uzun bir zaman ve çaba sarf edilmesini istemeyenler Medyum Ertekin
hocaya gelerek kendileri için en kolay aşk büyülerini talep edebilirler. Böyle bir durumda yapılacak olan aşk büyüsünü kolay olarak adlandıran şey büyüyü talep eden kişinin fazla bir ritüel yapmak istememesidir. Çünkü medyum Ertekin hoca kimi aşk büyülerin büyüy talep eden kişilerin belli günlerde belli saat aralıklarında bazı ritüeller yapmaları gerektiğini belirtmektedir. Ancak bu ritüellerin sürekliliğini sağlayamayacak olanlar medyum Ertekin hocaya gelerek kendilerinin bir şey yapmalarını gerektirmeyen kolay aşk büyülerini talep edebilir. Kolay aşk büyüleri esasında adında geçtiği gibi kolay değildir. Burada asıl görev büyüyü yapacak olan kişiye kalır. Bu noktada büyüyü yapacak olan isim işinde uzman, tecrübe ve ilim sahibi medyum Ertekin hoca gibi birisi olmalıdır. Ayrıca koaly aşk büyüsü yapmak için büyüyü yapacak olan ismin hüddam vasıfları olmalıdır. Aksi takdirde büyü ne kadar kolay olursa olsun esasında işin ehli tarafından yapılmadığı için zor olarak atfedilecektir.

Aşk Büyüsü Bozma
Aşk büyüsü bozma konusunda bilgi veriyoruz. Bu büyü, insanların en çok tercih ettiği büyüdür. İnsanlar bu büyüyü yaptırmak için medyumlara başvururlar ve bağlamak istedikleri bireyleri kendilerine aşık ederler. Bu büyüye maruz kalan bir insanın bu durumu anlaması oldukça zor olacaktır. Çünkü büyünün etkisiyle çoğu konu da eskisi gibi düşünemeyecek ve belki de hiç aşık olmayacağı bir kişiye koşulsuz, şartsız bağlanacaktır. Bunu fark eden taraf genel olarak kişinin yakın çevresi olur. Bu durumu da bireylerin yapması gerekli olan şey büyüye maruz kalan bireylerin son dönemde hal ve hareketlerindeki değişimleri buldukları medyumlara aktarmalarıdır. Medyumu bulurken de dikkat etmelisiniz. Çünkü herkese bu konu da güvenemezseniz ve işleri iyiye götürmek yerine kötü bir medyum bulmanız durumunda işleri daha da kötüye götürebilirsiniz. Aşk büyüsü bozma diğer büyülerin bozulmasına göre biraz daha zordur. Çünkü aşk büyüsünün pek çok çeşidi vardır ve bazı çeşitlerini bozmak büyüyü yapmaktan oldukça zordur. Fakat işinde başarılı bir medyum bulmanız durumunda şansınız oldukça yükselecek ve büyüye maruz kalan kişiyi büyüden kurtarmış olacaksınız.

Ak ve Kara Aşk Büyüleri
Medyum Ertekin
Hoca bu konu da pek çok farklı işlem yapılabileceğini belirtmiştir. Aşk büyüleri yapılma durumuna göre kara büyüden de faydalanıldığı şekillerde kullanmak mümkündür. Bu gerekliliğin doğması durumunda hocamız bunu kişilere bizzat bildirmektedir. Aşk büyüsü gerçekleştirilirken çok dikkatli olunmalıdır. Bir büyünün ak büyü veya kara büyü olması ciddiyet ve tehlikesi yönünden fark arz etmemektedir. Medyum Ertekin hoca gibi bir saygın bir medyuma işlemlerinizi yaptırmadığınız takdirde sıkıntılı durumlar ile yüzleşme ihtimaliniz bir hayli yüksektir. Günümüzde maalesef ki insanların yanlış bilgi ve bilinçsizlikleri yüzünden maddi ve manevi zararlar gördükleri durumlar fazlaca yaşanmaktadır. Kendinizi ve sevdiklerinizi güvende tutarak arzu ettiğiniz bir büyü hakkında yardım alabilmek için Medyum Ertekin Hocamıza gönül rahatlığı ile başvuru yapabilirsiniz.

En Ağır Aşk Büyüsü
Aşk büyüsü işlemleri hakkında çok fazla şey yazılıp çizilmektedir. Özellikle de Medyum Ertekin
Hocamız bu konunun bilen bilmeyen pek çok kesim tarafından suistimal edildiğini de belirtmektedir. Aşk büyüleri de kendi bünyesinde farklı çeşitlere ayrılır. Bazı aşk büyüleri vefk metotları ile yapılabilirken, bazı aşk büyüleri de kara büyü metotları ile yapılır. En ağır aşk büyüsü işlemleri de esasında medyumun yeteneğine göre değişiyor olsa da kara büyü yöntemiyle yapılan aşk büyüleridir.

En ağır aşk büyüsü için Medyum Ertekin Hocayı tercih etmek en daha sağlıklı tercih olacaktır. Çünkü Medyum Ertekin hoca, en ağır aşk büyüsü konusunda binlerce işlem yapmış ve bu işlemlerden sonra olmaz denilen ilişkiler şaha kalkmıştır. Medyum Ertekin

Hoca, en ağır aşk büyüsü işlemleri sayesinde pek çok evliliğin kurtulduğunu ve mutlu yuvaların bacalarının bir kez daha tütmeye başladığını da ifade etmektedir.

En ağır aşk büyüsü işlemlerinin kime ve ne maksatla yapıldığı da önem arz etmektedir. Bu büyü için çok özel ritüeller ve zaman ayırmak gereklidir. Medyum Ertekin Hoca, kara büyüler içinde yer alan en ağır aşk büyüsü işlemlerinin herkes tarafından yapılamayacak kadar zor ve bazılarının da korkunç olduğunu ifade etmektedir. Ancak Medyum Ertekin hoca gerek cinler konusunda ve gerekse de doğa üstü güçler konusunda duayen bir medyumdur. Bu nedenle en ağır aşk büyüsü için hocamızdan randevu almanız sizlerin aşkınıza kavuşması için en sağlam adım olacaktır.

Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?
İnsanoğlunun yaratılışından beri en özel duygusu aşk olarak karşımıza çıkıyor. Bu nedenle pek çok kimse sevdiğine kavuşabilmek adına aşk büyüsü yaptırmayı tercih ediyor. Medyum Ertekin
hoca sizlerin etkili aşk büyüsü nasıl yapılır konusuna olan merakınız da hocamızın gözünden kaçmamaktadır. Aşk büyüleri genel olarak etkili işlemlerdir. Aşk büyüsü ile bağlama veya aşk büyüsü çeşitleri saymakla bitmeyecek kadar çoktur. Aşk büyüleri genel olarak iyi yönde kullanılacak olan papaz büyüleri ve kara büyüler olarak da karşımıza çıkabilmektedir. Medyum Ertekin , büyük toplumlardan izole bir biçimde yaşamakta olan küçük kabilelerde bile aşk büyüsü işlemleri yapıldığını ifade etmekte. Bu bakımdan incelendiğinde de etkili aşk büyüsü nasıl yapılır sorusuna verilecek cevap kim için, ne kadar sürede, hangi amaca hizmet edecek sorularının sorulması gerektiğidir.

Medyum Ertekin hoca insanların büyüler ve büyücüler konusunda da merakları nedeniyle kendi başlarına büyü yapma ve ya evde büyü bozma gibi işlere de giriştiklerini bu nedenden dolayı da etkili aşk büyüsü nasıl yapılır sorusuna kendi kendilerine cevaplar aradıklarını söylüyor. Oysa medyum olmayan birisi için büyü yapmak ya da yapılmış olan bir büyüyü bozma imkansızdır. En iyi medyumlar bile bu tür konularda çok hassas davranır bizlerin evlerimizde büyü yapmak gibi bir çılgınlığa kalkması en basitinden cin musallatı daha kötüsü ise ölümle bile sonuçlanabilir. Etkili aşk büyüleri fakat medyum Ertekin gibi işinde uzman medyumlarca yapılması gerekli olan işlemlerdir.

9 Yorum

 1. Firdevs Kütük dedi ki:

  Eşimin alkol alışkanlığı yüzünden yuvam yıkılmak üzereydi eşim artık kendine zarar vermeyi bırakıp bana da şiddet uygulamaya başlamıştı bu durumdan kurtulmak için ya boşanacaktım ya da birinden yardım isteyecektim ben yuvamı düşündüm ve bir referans vasıtası ile Ertekin bey ile irtibata geçtim. Medyum Ertekin bana aşk büyüsü ile bu sorunu halledebileceğini söyledi hem de 4 günde dedi ilk başta 4 gün deyince bende pek inanmadım ama 4 gn sonrasında gördüğüm görüntü karşısında gerçekten gözlerime inanamadım. Alkolik adam ilk defa bana çiçek aldı ve bana beni çok sevdiğini alkolü bırakacağını söyledi. Ertekin beye teşekkür ediyorum. Aldığınız ücret sonuna kadar helaldir. 0538 503 59 38

 2. Dilek H. dedi ki:

  Ertekin Hocam kesinlikle herşeyi gören ve bilen bir medyum. Medyumlara inanmayan bir olarak bizzat şahit oldum. yaptığınız iyilikleri asla unutmayacağım. 0538 503 59 38

 3. Gurbetci Bey dedi ki:

  Aşk büyüsü yaptırmak istiyorum. Lütfen banada refrans olurmusunuz Almanyada yaşıyorum ve çok zor durumdayım. Ne olur bana yardım edin

  1. Esra . dedi ki:

   Eşimle aram çok bozuktu ve boşanma aşamasına gelmiştik. Artık ikimizde birbirimizden nefret ediyorduk. Bu sorundan kurtulmak ve evliliğimi kurtarmak adına bir referans sayesinde Ertekin bey ile tanıştım. bana 4 gün içinde bu işi çözebileceğini söyledi. İlk başta inanmadım bu da diğer medyumlar gibi dedim. fakat 4 günün sonunda kocamı çiçekler ile karşımda görünce hakikatli medyum olduğunu anladım. Kendisine çok teşekkür ederim.

  2. Esra Çimen dedi ki:

   Eşimle aram çok bozuktu ve boşanma aşamasına gelmiştik. Artık ikimizde birbirimizden nefret ediyorduk. Bu sorundan kurtulmak ve evliliğimi kurtarmak adına bir referans sayesinde Ertekin bey ile tanıştım. bana 4 gün içinde bu işi çözebileceğini söyledi. İlk başta inanmadım bu da diğer medyumlar gibi dedim. fakat 4 günün sonunda kocamı çiçekler ile karşımda görünce hakikatli medyum olduğunu anladım. Kendisine çok teşekkür ederim. 0538 503 59 38

 4. Filiz Hanım dedi ki:

  4 yıllık evliydim evlilğimin ilk yıllarında her şey gayet güzeldi fakat çocuk olduktan sonra her şey değişti. Eşimin ve kaynanamın bana karşı olan tavırlarında çok büyük değişiklikler oldu bu sebepsiz değişikliğin nedenlerini öğrenmek istedim. Çünkü eşim artık olayı şiddet boyutuna taşımış kaynanam ise sürekli dırdır edip psikolojimi bozuyordu. Bunun için bir referans vasıtası ile Ertekin beyle görüştüm. Öncelikle bana bakım yaparak üzerimde büyü olduğunu söyledi ve bu büyününde görümcem tarafından yapıldığını söyledi 4 gün içinde büyüyü çözebileceğini bana iletti. Bende kendisi ile çalışmak için ücretini yatırdım ve hakikaten dediği gibi 4 gün içerisinde herkes normale döndü ve ilişkim süt liman devam ediyor. Yıkılmak üzere olan yuvamı tekrardan kurtardığı için kendisine çok teşekkür ediyorum. 0538 503 59 38

 5. Yonca K. dedi ki:

  Ben bundan 28 sene önce annemi kaybettim ve daha önce onu ne görme ne de konuşma şansı bulabildim. İçimde hep uhte olarak kaldı. Medyumların ruhlar ile iletişim kurabildiğini ve onlardan haber getirebildiğini duymuştum. Bunun için daha önce 3-4 medyumla çalıştım fakat bırakın annemle konuşmayı işi yapan medyumlar ile bile konuşamadım. Medyum Ertekin namını daha önce duymuştum. Ama çalışmak için bir referansım yoktu. Öncelikle bana referans olan Dilek hanıma teşekkür ederim. Onun sayesinde annem rüyama geldi ve onunla konuşup hasret giderme fırsatı buldum. Medyum Ertekin beye ne kadar büyük bir sevap işlediğinizin umarım farkındasınızdır. Saygılarımla 0538 503 59 38

 6. Tuğba Üstünoğlu dedi ki:

  Benim hayatımda uğraştığım bir çok sorun vardı sanki bütün sorunlar beni buluyordu. İş hayatım kötüydü aşk hayatımda berbat aile hayatım da öyleydi. Yaşamaktan sıkılmıştım ve kendimi öldürmeyi bile düşündüm. Böyle sıkıntılı zamanlarımda hep bir umutla medyum arayışı içindeydim. Ama sürekli kandırılıyor ve verdiğim paralar boşuna gidiyordu. Bir gün yine internet üzerinde medyum arayışı içindeyken medyum Ertekine rast geldim. onunla çalışmak için bir referansa ihtiyacım olduğunu görünce direk araştırmalara başladım ve kendime bir referans buldum. Bu referans sayesinde Ertekin beyle görüşme fırsatı buldum ve bütün sorunlarımı anlattım kendisi bana bütün sorunlarımı 4 gün içinde çözüme kavuşturacağını söyledi. aşk büyüsü dediği bir büyü çalışiması yaptı ve hakikaten dediği gibi hayatım 4 gün içinde düzene girmeye başladı. İş hayatım aşk ve aile hayatım süt liman oldu ve bende bununla birlikte mutlu bir hayat sürmeye başladım. Şimdi evleniyorum iş hayatımda terfi aldım ve ailem ile aram süper oldu. Medyum Ertekin beye ne kadar teşekkür etsem azdır. 0538 503 59 38

 7. Zeki Aslan dedi ki:

  Internet üstünde medyum arıyorsanız boşuna aramayın bu yorumu okuyorsanız doğru yerdesinizdir. Medyum Ertekin internet üstünde çalıştığım 28. Medyumdu ve sonuca yalnızca onunla ulaşabildim. Giden paraların büyüklüğünü siz hesaplayın. Bu zamana kadar giden paralarım ve yitirdiğim ümitlerim yüzünden bütün sahtekar medyumların ALLAH belasını versin. Tek ve gerçek medyum Ertekin beydir. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az. 0538 503 59 38

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Open chat
Merhaba Ertekin HOCA'nin sayfasina hoşgeldiniz.

Ertekin HOCA ile whatsapp üzerinden konuşabilir , veya arayabilirsiniz.