Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü hemen herkezin araştırdığı bir konu. Evlenenlerin genel sorunları arasında olan, belli bir zamandan sonra sorun yaşamak ve sorunlarla karşılaşma konuşunda en iyiye erişebilmek için, bağlama büyüsü tercihleriniz arasında olabilir. İnsanların sevdiklerini kendilerine bağlamaları ya da evine gelmeyen eşleri evinize bağlamak için başvuracağınız bu büyüyle beraber, hayatınızın eskisinden daha güzel, daha etkili ve daha mükemmel olduğunu da görebilirsiniz. Bu gibi zamanlarda doğru bir sonuca erişmek ve net bir tecrübe kazanma konusunda problem yaşamamak için doğru medyumlarla iletişime geçmekte bir hayli önemlidir. Çünkü yapılması zor olan ve tutması konusunda problem yaşayabileceğiniz bu büyüde, arzu ettiğiniz başarıyı elde etmeniz zorlaşabilir. Bağlama büyüsü yapı olarak ak büyüler arasında bulunmaktadır.

Çünkü iyi bir niyet besleyerek sevdiğiniz insanların sizlere bağlanmasını, zaten evli olduğunuz kişilerin evine daha fazla bağlı kalmasını amaçlarsınız. Ancak işin içerisine irade kontrolü girdiği için ak büyülerden çıkarak, ayrı bir incelemeye tabii olabilir. Medyum Ertekin Hoca, bağlama büyüsü hakkında derin bir ilim sahibidir. Büyü denilen gizemin tüm muhteviyatına hakim olan Medyum Ertekin, senelerden beridir büyü konusunda insanların tüm dertlerini çözmektedir. Hocamızdan almış olduğumuz brağbetler ile bu makalemizde sizlere bağlama büyüsü hakkında brağbetler vereceğiz. Bunun yanında sizlerin de pek çok sorusunun cevabı yerini bulacak. Makalemize konu olan bağlama büyüsünün aşk büyüsü ile olan bağlantısı ve ak büyü mü yoksa kara büyü mü olduğu hakkındaki konulara da açıklık getireceğiz.

Bağlanma Büyüsü Tesiri
Bağlanma büyüsü tesiri anlatmakla bitmeyecek derecede mükemmeldir. Medyum Ertekin Hoca her türlü büyü konusunda bir hayli derin bir brağbetye vakıf olduğu için oldukça farklı kişilerin problemlerini çözmede uzmandır. Bunların içinde en çok tercih edilenlerden biri de bağlanma büyüsü veya bağlama büyüsü olarak bilinen büyülerdir. İnsanların en merak ettikleri konuların başında ise bağlama büyülerinin ne kadar tesirli olduğu gelmektedir. Bağlanma büyüsü tesiri ölçülebilir bir kaide olmasa da kişiye istediğini çokça verecek olan bir ayardadır. Ne eksik ne fazla, daha doğrusu kararında denilebilecek şekilde yapılması mümkündür. Bağlama büyüsü veya aşk büyüsü en çok istenen ve gönül işlerinin halledilmesi konusunda yardımından faydalanılan büyülerdendir. Bunun için pek çok kişi Medyum Ertekin hoca’ın bilgeliğinden ve büyü brağbetsinden yararlanmak adına sıraya girmektedir. Burada en önemli konu ise sevgili hocamızın işinin vaktinden çok olmasıdır. Tüm yoğunluğuna rağmen gerekli gördüğü durumlarda acil konulara öncelik vererek herkese yardımcı olmaya çalışmaktadır.

İki gönlü birleştirmek için elinden geleni yapan hocamız sayesinde çağımızda pek çok yuva kurulmuştur. Bir çok aşk yuvası güneş gibi parlamaktadır. Medyum Ertekin Hocanın yapmış olduğu bağlama büyüsü çok tesirli bir büyüdür. Yapıldığı andan itibaren yaptıran kişi hocamızın talimatlarına uyduğu sürece kesin bir biçimde etkisi görülmeye başlamakta ve inanılması güç bir biçimde sonuç vermektedir. Kesin tesirli bağlama büyüleri yaptırmak adına sizler de Medyum Ertekin hocamıza ulaşarak brağbet alabilirisiniz. Bağlanma büyüsü tesiri için medyumların çok sayıda çalışması bulunur. Özellikle Medyum Ertekin bu konunun duayen medyumlarının başında gelmektedir. Bir büyü ne amaçla yapılırsa yapılsın ortak payda sonuca oluşması olmalıdır. Hocamız da bu konu da en başarılı medyumların içindedir. Bir medyum ailesinin de manevi gücünü yanına aldığında aşamayacağı bir durum yoktur. Bir medyumu cin ve muska işiyle uğraşan kişiler ile karıştırmak kesinlikle yanlıştır. Fakat medyumlar da cinler ve muska tarzı işlemler ile rağbetlendikleri için bu fazlaca karıştırılmaktadır. Aradaki fark bir hayli çok olsa da bu konuya açıklık getirmek en doğrusudur.

Bağlama Büyüsü Belirtileri
Bağlama büyüsü belirtilerini bilmek ve muhtemel bir durumda fark etmek yararınıza olacaktır. Bağlama büyüsü doğru kişi için yapıldığında iyi bir büyüdür ve hayırlı bir büyüdür. Ama biri sizin sevdiğiniz, nişanlınız ve hatta eşiniz içinde bu duayı yapabilir. Sevdiğinizi, eşinizi kendisine bağlayarak onu sizden alabilir. Bu nedenle, bağlama büyüsü veya büyüsünden şüphe ederseniz, Medyum Ertekin hocaya durumu anlatarak bu durumdan kurtulabilirsiniz. Bağlanma büyüsü size veya sevdiğinize ya da eşinize yapılabilir. Belirtileri bilip, takip ederseniz, mutluluğunuzu kimsenin çalmasına izin vermezsiniz.

Bir kişiye birden rağbet duymaya başlar. Hep o kişiyi düşünür, o kişi hakkında konuşmaya başlar.
Geceleri uyuyamaz. Kâbuslar görür. Kendisine bağlayan kişi rüyalarına girer.
Kişi bağlandığı kişiden ayrı kalamaz, her fırsat yanında olmak ister.
Yanında olamazsa dahi her an onla konuşmaya veya günümüz koşullarıyla mesajlaşmaya çalışır.
Evli ise evde durmamaya, hep bahane uydurup o kişiye gitmeye çalışır. Çok uzun süre kendine ulaşılamaz.

En Etkili Bağlama Büyüsü
En etkili bağlama büyüsü pek çok kişiyi cezp etmektedir. Büyü tesirli olabilmesi için en önce iyi bir medyumun yapması gerekiyor. İnsanların içinde şanslı olanlar Medyum Ertekin Hoca sayesinde etkili bağlama büyüsü ve bağlama büyüsünü yaptırarak hayallerine kavuşmaktadırlar. Bir büyü asla kolay süreçler neticesinde ortaya çıkmamaktadır. Büyünün çeşidi ne olursa olsun bir hayli zorlu süreçlere tabi olmaktadır. Büyü yapımında kullanılacak olan çok fazla madde vardır. Bunlarla beraber büyü için kullanılacak olan gizemli dua ve sözlerin her biri de unutulmuş diller ile yazılı kadim kitapların içinde ve medyumların hafızalarında gizlidir. Medyum Ertekin hoca karabiber büyüsü de olsa, papaz büyüsü de olsa Süryani büyüsü de olsa her biri için ayrı ayrı olan bu işlemleri en ince ayrıntılarına hakim olacak biçimde bilmektedir.

Medyumlar kendilerine verilen çok büyük bir lütuf ile dünyaya gelmiş kimselerdir. Keskin zekaları ve bilimsel yaklaşıma açık beyinleri ile kendilerini devamlı bir değişim ve gelişimin içerisine tabi tutmaktadırlar. Bu sayede dönemin ihtiyaçlarını çok daha iyi görerek denge unsurunu en iyi biçimde kavramakta ve en etkili işlemlere imza atmaktadırlar. Medyum Ertekin ve pek çok yakın arkadaşı olan medyum her döneme hitap edecek çalışmalarıyla akla hayale gelmeyecek kimselere ve ailelere hizmet etmektedirler. Ancak hiçbir medyum ne bir kimseye ne de bir dogmaya asla bağlı değildir. Bir orman köylüsü de bir lüks semt hanımefendisi de medyumlar için aynıdır. Medyum Ertekin Hoca, en etkili aşk büyüsü işlemlerini ayrım gözetmeden herkes için yapabilen ve her büyüyü yine aynı oranda bozabilecek kabiliyete sahiptir.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri
Bağlama büyüsü belki de büyüler arasında en çok tercih edilen büyü çeşididir. Genellikle ilişkiler için kullanılacak olan bağlama büyüsü farklı sebeplerden dolayı kullanmak mümkündür. Örnek vermek gerekirse bağlama büyüsü çeşitleri incelendiği zaman bunlardan birisi dil bağlama büyüsüdür. Bu büyüyü insan çok çeşitli nedenlerden dolayı kullanabilir. Örneğin iş yaşamında sıkıntıları varsa ve bu sıkıntılardan dolayı işten çıkma gibi bir durumu varsa dil bağlama büyüsüyle birlikte patronun ona kötü bir şey söyleme ihtimalini ortadan kaldırabilir. Yani bu büyüyü kime yaparsanız o kişi size herhangi bir kötü bir şey söyleyemeyecek ve ondan duymamak arzu ettiğiniz şeyleri duymamış olacaksınız. Yine de bu bağlama büyüsü en çok ilişkilerde kullanılılır. Örneğin evli bir çiftte evin erkeği eve uğramıyor ve dışarıda çok vakit harcıyor ise ona eve bağlama büyüsü yaparak evine bağlı bir erkek olmasını sağlayabilirsiniz. Karşılıksız bir aşk yaşamaktaysanız ve bu aşktan karşılık almak istiyorsanız da bağlama büyüsü yaparak bu olanaksız aşkı imkanlı hale getirebilirsiniz.

Dil Bağlama Büyüsü Nedir?
Sizin işinizin karşınızdaki şahsın ağzından çıkan tek bir kelimeye bağlı olduğu her çeşit durumda dil bağlama büyüsü kullanmak mümkündür. Örneğin mahkeme karşısında hakimin karar vermesini beklerken olumsuz bir karar vermesin diye okunur. Halk arasında kısaca ‘ Allahümme ya Vedud elini bağla dilini tut.’ Olarak da tabir edilen bu dua da dil bağlanmasındaki esas amaç kişinin duymayı istemediği şeylerin söylenmesini önlemektir. Aksi takdirde dil bağlama büyüsü ile kimse dilsiz kalmaz veya konuşma yetisini birden bire kaybetmez. Başka bir örnek üzerinden daha gidecek olursak kız isteme merasiminde babanın kızını vermesi için de yine aynı şekilde dil bağlama duası okunabilir. Burada tekrar belirtmekte fayda var dil bağlama duası bu noktada babanın ‘vermiyorum’ demesini engellemek niyeti ile okunmaktadır. Ayrıca eğitim hayatı ve iş dünyasında da sıkça kullanmak mümkündür.

Örneğin mülakatı geçerse memuriyete atanacak birisi dil bağlama büyüsü ile mülakattan olumsuz yanıt çıkmasını önleyebilir. Eğitim içi ise yüksek lisansını bitirmek üzere olan birisi hocasının olumsuz bir yanıt vermesini önlemek için dil bağlama duası okuyabilir. Dil bağlama büyüsü anlık durumlar için yapılabildiği gibi bir süreç için de yapılabilir. Bağlama büyüsü, adından anlaşılacağı gibi sevdiğini kendisine bağlamak, sevdiğinin yanından ayrılmaması için yapılan bir duadır. Özellikle evliliklerde, zamanla azalan sevgi, monotonlaşan hayat ile beraber eşler arasındaki bağ zayıflayabilir. Eşler arasındaki bu bağı tekrardan kuvvetlendirmek için bağlama büyüsü bir hayli etkili bir yoldur.

Bağlama Büyüsü Bozma
İstem dışı olarak farklı insanların sizlere yaptırabilmesine de uygun olan bağlama büyüsü bozma işlemi içinde yine nitelikli bir medyum bulmanız avantajınıza olacaktır. İhtiyaç duyduğunuz en iyi tecrübeleri ve sorunsuz yapıyı elde edebilmeniz için sunulacak avantajlar sayesinde, Medyum Ertekin hoca Hoca bu konudaki en iyi hizmetleri sizlere verecektir. İstediğiniz zamanlarda üzerinizde ya da sevdiklerinizin üstünde herhangi bir büyü etkisi var mı bunu öğrenebilir, daha sonra büyü bozma hizmeti alabilirsiniz. Yapılması kadar bozulması da zor olan bu büyü sayesinde, normal olarak yaşantınıza devam edebilir, bozulacak etkilerden de kısa bir süre içinde kurtulma fırsatına erişebilirsiniz.

Kadına Büyü Nasıl Yapılır?
Medyum Ertekin Hoca, büyü yapımında gösterdiği büyük başarılar sayesinde pek çok yeni isimle tanışma fırsatı bulmaktadır. Bu sayede geniş bir çevre kurarak daha farklı problemlere da yardımcı olmaya çalışmaktadır. Medyum Ertekin hoca, en çok kendine başvurulan konulardan birisinin de kadına büyü nasıl yapılır sorusu ile ilgili olduğuna dikkat çekmektedir. Hocamıza ulaşan kişiler kadına büyü nasıl yapılır sorusunun cevabını hocamıza yaptırdıkları bağlama büyüsü veya farklı büyüler ile almaktadırlar.

Kadına büyü nasıl yapılır sorusu yalnızca erkeklerden gelmemektedir. Kayınvalidesine büyü yaptırmak isteyenler, görümcesine büyü yaptırmak isteyenler, gelinine büyü yaptırmak isteyenler, eltiye büyü yaptırmak isteyenler gibi saymakla bitmeyecek pek çok kadın talepleri de mevcuttur. Medyum Ertekin Hoca, cinsiyet ayrımı gözetmeden ve insanların kişisel tercihlerine karışmaksızın kadına büyü nasıl yapılır sorusuna yapmış olduğu etkili işlemler ile karşılık verir. Günümüzde pek çok insan sevdiği kadına kavuşmak istese de ya açılamamakta, veya sevdiği yanlış kişiler ile zaman kaybetmektedir.

Bu durumda kadına büyü nasıl yapılır araştırmasına giren kimseler Medyum Ertekin Hoca tarafından yapılan en iyi bağlama büyüsü sayesinde sevdiğine kavuşmaktadırlar. Bir kadına büyü nasıl yapılır diye merak ederek kendi başına yanlış işlemler yapan pek çok kimse de maalesef ki cin uğraması gibi dertler ile uğraşmaktadır. Bu nedenlerden dolayı kadına büyü nasıl yapılır merak ediyorsanız hocamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bağlanma Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?
Medyum Ertekin Hoca kendine büyüler konusunda en çok sorulan sorulardan birisinin de büyüler kaç günde etki eder sorusu olduğunu söylemekte. Bu soru dolayısı ile bağlanma büyüleri için de sık olarak sorulmaktadır. Bağlanma büyüsü kaç günde etki eder sorusunun cevabı tabi ki aşağı yukarı belli olmakla beraber net bir cevap verilmesi için büyü bakımı ve yıldız haritası dikkate alınarak hesaplamalar yapılmalıdır. Büyü yapmak sanıldığı gibi iki kâğıda yazıp çizmekten ibaret değildir. İnsanlara bu özel işlemleri bu biçimde lanse edenler yalnızca cinler ile büyü yapıldığını varsayan kimselerdir. Oysa büyüler başlı başına simya ve sihir ilminin derinliklerine vakıf olmadan yapılması ve bozulması imkânsız olan işlemlerdir. Medyum Ertekin bağlama büyüleri çok tercih edildiğinden dolayı da insanların meraklı olduklarının da farkında olduğunu ifade ediyor.

Bağlanma büyüsü kaç günde etki eder sorusuna yanıt verebilmek için hemde hangi bağlama büyüsü veya ne tür bir bağlanma büyüsü olduğunu da belirtmek gerekiyor. Bazı bağlanma büyüleri bir haftada etkisini göstermeye başlarken bazı çok tesirli bağlanma büyüleri de üç haftadan uzun vadede kendini gösterebilir. Medyum Ertekin hoca gerek aşk büyüleri olsun gerekse de bağlama büyüsü olsun bunların büyü yapma ve büyü bozma yöntemlerinin binlerce çeşidi olduğunun bir kez daha iyi anlaşılmasını istemektedir. Bu minvalde de bağlanma büyüsü kaç günde etki eder sorusu yapılan bağlanma büyüsü ve kim için kim tarafından yapıldığı sorularına göre cevaplanabilmektedir.

Bağlama Büyüsü Yaptıranlar
Medyum Ertekin Hoca büyüler konusunda insanların çok fazla araştırmalar yaptıklarını fakat çoğunlukla da hezimete uğradıklarını belirtmektedir. Çükü büyücülük ilmi herkezin baş edebileceği bir ilim değildir. Büyü yapmak sadece seçilmiş kişilerin kaderinde vardır. Medyum Ertekin hoca bu bağlamada kendine başvuran binlerce kişiye büyüler konusunda yardımcı olamaya devam etmektedir. Medyum Ertekin hoca’a bağlanma büyüsü yaptıranlar bu konudaki memnuniyetlerini saymakla bitirememektedirler. Çünkü Medyum ERSN bu güne dek yapmış olduğu tüm büyü işlemlerinde aşk büyüsü veya papaz büyüsü fark etmeksizin başarılı olmuş bir medyumdur. Dolayısıyla da bağlama büyüleri konusunda aldığı başarılar dilden dile dolaşmaktadır. Medyum Ertekin hoca’ya bağlanma büyüsü yaptıranlar her kesimden ve her meslek grubundan insanlardır.

Bağlanma büyüleri bir kişinin size bağlanmasını ve duygularının ve fikirlerinin sizi düşünmesini sağlamakta olan büyülerdir. Medyum Ertekin Hoca bu nedenden dolayı hem yapılması hem de bozması zor olan bağlama büyüsü yaptıranlar tarafından hem çevrelerine hem de pek çok platformda öneri edilmektedirler. Medyum Ertekin hoca ile senelerdir çalışan kişiler bulunur. Birçoğu burç yorumları konularında kimisi rüya yorumları konularında hocamıza sıkça danışmaktadırlar. Medyum Ertekin hoca ile iletişime geçenlerin çoğuysa bağlama büyüsü yaptıranlar ve aşk büyüleri konularında kendinden yardım isteyen kişilerdir. Büyülerin yapımı ve büyü bozma konuları da bir hayli meşakkatlidir. Medyum Ertekin hem bağlama büyüsü yapma hem de bağlanma büyüsü bozma konularında çok Başarlı bir medyumdur..

9 Yorum

 1. Arif Duman dedi ki:

  Herkese selam arkadaşlar. Ben yurtdışın da bir inşaat firmasında çalışmaktayım. Orda tanıştığım mühendislerden bir bayana gönlümü kaptırdım. Bir çok kez konuşmaya çalıştım ama olmadı. Uzun uğraşlar sonunda sevgili olmaya ikna ettim ama kızın ailesi ben Türk olduğum için evlenmemize müsaade etmediler. Çok çaresizdim ayrılmak istemiyordum keza sevgilimde öyle. Birlikte bir medyum arayışına girmek istedik internetten araştırdık çok fazla olumlu yorum vardı medyum Ertekin hoca hakkında bizde onu seçtik aradık konuştuk. Çok basit bir işlem olucağını söyledi şirinlik işlemi yaparız 1 haftada da sonuç alırız dedi. Hem çok şaşırdık aynı zamanda çok sevindik. Dediği gibi de oldu denemek için 1 hafta sonra ailesiyle tanışmak istediğimizi söyledik buyursun gelsinler dedi kabul ettiler şok oldum. Çok şükür istediğim oldu allah razı olsun 0538 503 59 38

 2. Esma Çiçek dedi ki:

  Buradaki olumlu yorumlardan yola çıkarak Ertekin hocaya ulaştım kendisiyle çalıştım aşk büyüsü yapmaya karar verdim ve sonuç aldım tam bir profesyonel 7 günde aşk büyüsü işe yaradı . Kendisiyle çalışacak olanlar tavsiye ederim. Ertekin hoca 0538 503 59 38

 3. SUNA M. dedi ki:

  Arkadaşlar bende bir öneride bulunacağım kesinlikle çalışmanızı öneriyorum ben Aşık etme işlemi yaptırdım memnun kaldım sizde deneyin… Medyum Ertekin hoca ile bağlama işlemi için çalıştık 8 günde sonuca ulaşmış bulunmaktayız eşimle aramızdaki sorun artık bütünüyle çözüme kavuştu ve problemsiz devam ediyor evliliğimiz Ertekin hocaya çok teşekkür ediyorum.. 0538 503 59 38

 4. Hayat Nur dedi ki:

  Ertekin hocamla bir arkadaşım vesilesi ile tanıştım, sevgilim beni terk etmiş nisanlamamiza bir hafta vardi ve ben onunla yeniden bir araya gelebilmek adına herşeyi yapmaya hazırdım, hocamla geri getirme konusunda çalışmalar yaptık sevgilimi tekrardan bana geri getirdi sağ olsun ve en güzel tarafı annesi ve babası 90 derece döndü üzerime titriyolar allah hocamı başımdan eksik etmesin 0538 503 59 38

 5. Ceylin Çelik dedi ki:

  Merhaba eşimle 2 yıldır geçinemiyorduk Medyum Ertekin hocayla bir arkadaşım vasıtası ile tanıştık.Ayrılmak istedim ve soğutma büyüsü ve ayırma büyüsü yaptırdım.Sonucunda etkili oldu 1 ay kadar sürdü ama sonuç aldım.Ismet hoca gerçekten etkili bir medyum siteleri gezerken tesadüfen gördüm tanıdığım için yorum yapayım dedim çünkü bende pek çok medyumdan sonuç alamadım Ertekin Hoca gerçekten etkili bir medyum diğerleri devamlı numara değiştiriyor birde numarasından tanıdım bende yorum yapayım dedim.Tel bu tel onlinedede bu kadar tanındığını bilmiyordum. Ertekin hocayı öneri ederim sonuç alırsınız 0538 503 59 38

 6. Ertan Bingöllü dedi ki:

  Ben bu sitede yazılan yorumları görmeden önce böyle şeyler olduğuna üstelik bu kadar kısa bir süre içinde olabileceğine asla inanmazdım. Ama bir taraftan da aklımda bir soru işareti ya doğruysa diye ve insanlar korkmadan isim ve soyisimlerini kullandıklarına göre güvendikleri bişey olduğunu düşündüm denemek istedim. Medyum Ertekin hocayı ararken ellerim titiriyordu yalan değil efendim kardeşim diye telefonu açtığında bana sihirli bir el değmiş gibi içimi boşalttım tek sorunum 3 senelik düzenli giden ilişkimi ciddiyete dökmek isteyince karşı tarafın ailesi beni oğullarına yakıştırmadıkları için büyük yeminler edip karşı çıktılar. Tahmin edersiniz ki erkek arkadaşımda ailesi olmayınca bende olmam dedi ayrılmanın eşiğine geldik inanın çok kötü günler çok seviyodum çünkü medyum Ertekin hoca yı arayıp anlattığımda ağlama çok kolay işlem bağlama büyüsü yaparız erkek arkadaşını sana bağlarız ailesine de ikna büyüsü yaparız 10 günde herşey çözülür dedi. Bekledim 10 gün sabırla daha 6. Gündeyken ailesi beni yemeğe davet etti ikimizde şok olduk şimdi herşey yolunda günbegün daha iyiye gidiyor ben herkese öneririm Ertekin hocamı arayınca görüceksiniz zaten.

 7. Ertan Bingöllü dedi ki:

  Ben bu sitede yazılan yorumları görmeden önce böyle şeyler olduğuna üstelik bu kadar kısa bir süre içinde olabileceğine asla inanmazdım. Ama bir taraftan da aklımda bir soru işareti ya doğruysa diye ve insanlar korkmadan isim ve soyisimlerini kullandıklarına göre güvendikleri bişey olduğunu düşündüm denemek istedim. Medyum Ertekin hocayı ararken ellerim titiriyordu yalan değil efendim kardeşim diye telefonu açtığında bana sihirli bir el değmiş gibi içimi boşalttım tek sorunum 3 senelik düzenli giden ilişkimi ciddiyete dökmek isteyince karşı tarafın ailesi beni oğullarına yakıştırmadıkları için büyük yeminler edip karşı çıktılar. Tahmin edersiniz ki erkek arkadaşımda ailesi olmayınca bende olmam dedi ayrılmanın eşiğine geldik inanın çok kötü günler çok seviyodum çünkü medyum Ertekin hoca yı arayıp anlattığımda ağlama çok kolay işlem bağlama büyüsü yaparız erkek arkadaşını sana bağlarız ailesine de ikna büyüsü yaparız 10 günde herşey çözülür dedi. Bekledim 10 gün sabırla daha 6. Gündeyken ailesi beni yemeğe davet etti ikimizde şok olduk şimdi herşey yolunda günbegün daha iyiye gidiyor ben herkese öneririm Ertekin hocamı arayınca görüceksiniz zaten.

 8. Fatin Can Narin dedi ki:

  Medyum Ertekin ile çalışmak gerçekten büyük ayrıcalıkmış. Bunu çalışmayanlar anlayamaz 6 tane medyumla çalışıp onlardan hayvan muamelesi görüp ilk kez işinde uzman ve size insan gibi yaklaşan biriyle çalışmak gerçekten mükemmel. Bütün sorularınızı yanıtlayan size işlem hakkında ayrıntılı bilgi veren para satın aldıktan sonra sizi engellemeyen biriyle çalışmanın değeri paha biçilemez hele bir de işleminizi olumlu sonuçlanınca, bu nedenle medyum Ertekin hakkında ne kadar methiye düzsem az kalır. Kendisi ile çalıştığınız zaman ne demek istediğimi anlayacaksınız. Her şey için teşekkür ederim Ertekin hocam. Numarasını da 0538 503 59 38

 9. Asuman Hanım dedi ki:

  Çok zor günler geçirdim 3 aydan fazla bir işte çalışamıyor çalışsamda maaş alamıyor borcun derdin içinde perişan oldum senelerce. Ertekin hocayı netten araştırırken buldum tabi Ertekin hocadan önce 1300 tl kadar dolandırıldım. Ertekin hocayı da çok araştırarak karar verdim. Kısmet ve rızık açma işlemi yaptırdım. 40 gün süre verdi. Ben 10. Gün iş haberi aldım 14. Gün işe başladım ve çok güzel maaşla. Sürem henüz dolmadı ben vekfi taşıyorum günüm dolana dek. Ertekin hoca ile alakalı söyleyebileceğim başarılı bir hoca verdiğim para sonuna kadar halali hoş olsun. Sakın ha sakın dolandırıcılara kanmayın iyi araştırın en ufak şüphe bile olsa asla işlem yaptırmayın para vermeyin. Ertekin hocayla telden ulaşın Medyum Ertekin Hocamın 0538 503 59 38

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Open chat
Merhaba Ertekin HOCA'nin sayfasina hoşgeldiniz.

Ertekin HOCA ile whatsapp üzerinden konuşabilir , veya arayabilirsiniz.