Büyü Bozma

Büyü bozma konusu ciddi şekilde problem yaratabileceği gibi; yüksek tesire sahip olan bazı büyülerin bozulmasını da her medyum sağlayamamaktadır. Bu gibi zamanlarda ise; profesyonel medyum arayışında olabilirsiniz. Şimdiye kadar girdiği her işlemi başarı ile tamamlayan ve her büyüyü bozabilme yeteneğine ve yeterliliğine sahip olan Medyum Ertekin Hoca, sizlere büyü bozmak arzu ettiğiniz alanda mükemmel biçimde destek olacaktır.

Büyü Bozma konusunda en iyi tecrübeye sahip olmak ve hangi büyü size yapılmış olursa olsun ondan rahatlıkla kurtulabilmek arzu ettiğiniz zamanlarda kendisiyle iletişim kurarak mükemmele erişmeniz de uygun olacaktır. İsteklerinizin problemsiz olarak karşılandığı ve daima büyü bozma konusunda en iyi unsurlara erişebilmenizi destekleyecek olan medyum, uzman çözümleri üretmekte daima zirvede olmayı başarmıştı. Aradığınız çözümleri önceden hiçbir yerde bulamamış olsanız dahi, son şans olarak değerlendirebileceğiniz medyum ile Büyü Bozma işlemlerinizi sorunsuz olarak yaşayabilirsiniz.

Büyü Bozma Ne Kadar Sürer?
Yapılan büyü ve hangi teknikle yapıldığına bağlı şekilde, büyülerin bütünüyle bozulması ve etkilerinin ortadan kalkması da değişkenlik göstermektedir. Burada asıl nokta, ak büyülerin kısa bir süre içinde ve zahmetsiz biçimde bozulurken, kara büyülerin gerçekten yorucu bir zaman aralığında uzan uğraşlar neticesinde etki vermesi olacaktır. Büyü Bozma konusunda destek almak ve arzu ettiğiniz en iyi çözümlere ulaşabilmek için ihtiyaçlarınızı doğru bir biçimde karşılayabilirsiniz. Güvenilir ve kendisinden emin olan medyumlarla yaptıracağınız bozma işlemleri neticesinde etkilerin kalmamasını sağlayabilir, bu sayede daha yerinde etkilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız en başarılı sonuçların sunulması zaman alacakken, Medyum Ertekin Hoca sayesinde bunun gibi sorunların üstesinden gelmeniz sağlanıp, daha yerinde çözümlere ulaşma fırsatını da elde edebilirsiniz.

Mükemmele erişmek ve doğru sonuçları alabilmek açısından güvenebileceğiniz, sizleri doğru yönlendirmesi ve etkileri doğru tespit etmesi sayesinde eşsiz bir sonuca ulaşmanız da doğru zamanda mümkün hale gelecektir. Kendinden emin ve kendini yetiştirmiş olması ile sorunsuz olarak hizmet alabileceğiniz medyumlardan olan Medyum Ertekin Hoca, büyü yapma konusundaki yeteneklerini insanlara daima iyi niyetli olarak kullanırken; Büyü Bozma konusunda ihtiyaç duyulan en iyi fırsatı sunacaktır. Birbirinden farklı konularda yapılacak olan ve sizlere etkisi büyük olacak büyülerden kurtulmak için en iyi seçimi yapabileceğiniz Medyum Ertekin Hoca sayesinde, mükemmele erişme şansınızı artırabilir, kusursuz bir olanağa ulaşabilirsiniz. Etkilerini tam göstermeden kullanabileceğiniz yöntemler ve yapılacak yeniliklerle birlikte, doğru tercihlere erişmeniz de kolaylaşacaktır. Daima etkisi altında kaldığınız büyülerin varlığından haberdar olmanızın ilk aşama olması sebebiyle, kontroller bir hayli önemlidir.

İnsanların büyü etkilerini bilmeleri ve buna göre hareket ederek ihtiyaç duydukları çözümlere erişmeleri büyük önem arzeder. Büyü Bozma konusunda her zaman en iyi fırsata erişebileceğiniz ve daima sizlerin isteklerini karşılayacak olan yeterlilikteki Medyum Ertekin hoca Hoca sayesinde, hiçbir büyünün ölene kadar üzerinizde kalmasına izin vermezsiniz. Aradığınız farklı hizmetleri ve doğru çözümleri elde etmek için ihtiyacınız olan zamanlarda iletişime geçmenizin yeterli olacağı gibi; aradığınız en doğru imkanlara erişebilme konusunda da fırsatları değerlendirebilirsiniz. En önemli binalarda olan ve en nitelikli fırsatlara erişebilmenizi sağlamakta olan Ertekin hoca Hoca, daima randevu alabileceğiniz ve büyü bozdurabileceğiniz medyumların da başında gelmektedir. İletişime geçerek, problemsiz bir fırsata erişmenin farkını hissedebilirsiniz. Mükemmele erişmek için geç kalmayın.

Siz farkında olmadan sizi yönlendirmek isteyen kişi ya da canlıların etkisi altına girmiş olabilirsiniz ve bu durum esasında ‘neden bütün kötü şeyler beni buluyor?’ sorunuzun cevabıdır. Büyü bozan medyum hoca sayesinde hayatınızda kötü gittiğini düşündüğünüz durumların esasında büyünün tesiri ile oluştuğunu görebilir ve bu duruma bir son verebilirsiniz. Bozulan büyü ile kısa süre içerisinde haayatınızda pek çok şeyin yoluna girdiğini fark edeceksiniz ve esasında yaşamakta olduğunuz tüm sorun sizden kaynaklı olmadığının rahatlığını hissedeceksiniz.

Büyü yapma işlemi ciddi bir profesyonellık ve tecrübe gerektirdiği gibi yapılmış bir büyüyü bozdurmak da aynı seviye de profesyonellık gerektirmektedir. Aksi takdirde yaptıracağınız büyü bozma işlemi başarısızlıkla sonuçlanabilir. Büyü bozma işlemi başarısız olduğu takdirde yapılan büyü ve tılsım işlemi nedeniyle yaşamakta olduğunuz sorunlar devam eder, hatta bu sorunlarda daha da artış görülür. Eğer büyü bozma işlemini işinde uzman bir medyuma yaptırmamışsanız, büyü bozma işlemi sonrası etkilerin azalması geçici bir süre için geçerli olabilir.

Büyü bozma işleminin üzerinden zaman geçtikçe, esasında büyü bozma işlemi başarılı olmadığı için, etkileri daha da artar, şiddetlenir ve daha kötü şeyler yaşamanıza sebebiyet verir. Yani büyü bozma işleminin işinde uzman ve deneyimli kişilerce yapıldığı takdirde başarıya ulaşma şansı vardır. Büyünün bozulmasındaki başarı oranı büyüyü yapan medyumun gücüyle ve büyüyü yapan medyuma bağlıdır. Büyüyü yapan medyum çok kuvvetli büyü yapmış ise o büyüyü bozmak ta o kadar zorlaşmaktadır. Böyle bir büyüyü fakat çok kuvvetli bir medyum bozabilmektedir. Eğer büyü yapıldığını düşünüyorsanız ve bozulmasını istiyorsanız Medyum Ertekin hoca ile iletişim kurabilirsiniz.

Büyü bozma çoğu durumda büyüyü yaptırmaktan daha zorlu bir işlemdir. Çünkü insanın büyüye maruz kalıp kalmadığını anlaması oldukça zordur. Genellikle insanlar kendileri büyüye maruz kaldıklarını anlayamazlar. Büyüye maruz kalan kişinin hareketlerindeki ani değişim en başta yakın çevresi tarafından anlamlandırılamaz. Sonunda da kişinin davranışları tüm ikazlara rağmen değişmiyor ise ve kişi belli bir şeye bağlı kalıp, devamlı o şey hakkında düşünceler içinde ise kişinin bir takım kişi veya kişiler tarafından büyüye maruz kaldığı anlaşılır. Bundan sonra yapılması gerekli olan şey kişinin veya çevresinin iyi ve güven duyulan bir medyum bularak kişinin uğramış olduğu büyüden kurtulmasını sağlamaktır. İyi bir medyum bulmak için iyi bir araştırma yapılmalı bundan sonrasında karar verilmelidir. Büyünün cinsine göre işinde uzman olan medyum kişinin nasıl bir büyüye uğradığına bu büyünün kim veya kimler tarafından yapıldığını anlayarak büyüyü bozma işlemlerine başlayacaktır. Bu büyüyü bozma işlemi farklı yöntemler ile yapıldığı gibi en çok uygulanmakta olan yöntemlerden biri ise sirkeyle büyü bozma işlemidir.

Kara Büyü Bozma Yöntemleri
Medyum Ertekin Hoca, insanların büyü gibi bir durumla karşılaştıklarında ne yapacaklarını bilmediklerine dikkat çekiyor. Kara büyü bozma metotları gibi konuları araştıran insanlar genelde düştükleri durumlara hastanelerde ve doktorlarda teşhis konulamadığında veya tedaviler çare olmadığında başvuran kimselerdir. Çünkü insanlar kara büyü veya büyü bozma konusunda çok bilgi sahibi değildirler. Kara büyü bozma metotları gibi işlemleri de kendi başlarına yanlış şekillerde uyguladıklarında durum daha da vahim bir hal alarak içinden çıkılmaz durumlara düşmektedirler. Medyum Ertekin hoca, insanla büyü bozma ve kara büyü bozma metotları konusunda yardımcı olmaktadır. Öncelikle belirtmemiz gerekir ki kara büyü bozma metotları kesinlikle duyduğunuz veya araştırıp bulduğunuz şekillerde değildir.

Çünkü büyü yapımı konusunda nasıl çok büyük bir ilim ve karmaşık yazım ve ritüeller kullanılıyorsa, kara büyü bozma metotları için de daha karmaşık işlemler uygulanmaktadır. Sirke ile büyü bozmak diye bir şey yoktur. Medyum Ertekin Hoca, sirkenin eğer ki büyü eşiklere ve duvarlar, parkeler gibi yerlere sürüldüyse, kara büyü bozma metotları uygulandıktan sonra temizleme amacı ile kullanıldığının altını çizmektedir. Bir diğer konu ise cinler sirke kokusundan rahatsız olmaktadırlar. Ancak pek çok ifrit vardır ki bunlara hiçbir koku tesir etmemektedir. Bu nedenle Medyum Ertekin Hoca, sizlere kara büyü bozma metotları konusunda yardımcı olmaktadır. En önemli husus ise kara büyü bozma metotları uygulama sırasında hocamızın dediklerini harfiyen uygulamanızdır.

Kolay Büyü Bozma
Büyüler hem yapılması hem de bozulması çok zahmetli ve tehlikeli olan işlemlerdir. Halk arasında kolay bir biçimde isimleri telaffuz edilen büyülerin yapılması için onlarca iksir pek çok karışım ve pek çok da materyal kullanılıyor. Medyum Ertekin Hoca, özellikle son dönemde kolay büyü bozma söylentilerinin ayyuka çıktığına da değinmektedir. Kimisi sirke ile büyü bozma kimisi de tütsü ile büyü bozma gibi yöntemlerle kendini kandırmaya çalışmaktadır. Büyülerin binlerce çeşidi vardır. Kimisi aşk büyüleri olarak anılır kimisi de mezar büyüsü veya ölüm büyüleri gibi insanı yataklara düren büyülerdir. Kara büyü de olarak bilinen sayısız büyü işlemleri kolay büyü bozma denilen yöntemlerle bozulması asla mümkün olmayan büyülerdir.

Büyü eğer usulüne uygun şekillerde yapılıp uygulandıysa onu yapan medyum da deneyimli bir medyumsa kolay büyü bozma denilen işlemler sizin ve sevdiklerinizin canını yakmak için aldığınız piyango biletinden farksız olacaktır. Medyum Ertekin hoca ister papaz büyüsü olsun ister aşk büyüsü oldun tüm bu büyülerin tabi ki bozulabildiğini fakat her bağlama büyüsü ve her papaz büyüsünün de aynı olmadığını iyi idrak etmemizi istemektedir. Kolay büyü bozma olarak tarifi yapılan işlemler normal insanlar için çok tehlikelidir. Medyum Ertekin hoca gibi bir medyum için kolay büyü bozma diye bir tabir tabi ki olabilir fakat gerek kara büyüler gerekse de ölüm büyüleri olarak bilinen pek çok büyü sirke ve tütsü ile büyü bozma olarak pazarlanan metotların hiçbir işe yaramayacağının kanıtı olarak karşımıza çıkmaktadır.

4 Yorum

 1. Serhat Ak dedi ki:

  Medyum Ertekin ile yapmış olduğum çalışma sayesinde milyonlarca lira borç batağından kurtuldum. Ticaret hayatım bitmek üzere idi dükkanlarıma ve evime hacizler geliyor çalışanlarım maaşlarını alamadıkları için işten çıkıyor ve etrafımda hiç bir insan kalmıyordu. Kendim ve eşimle beraber başbaşa kalmıştık. Çok bunaldım ve ölmek istiyordum. SOn çare olarak bir hocayla çalışmak istedim ve bir tanıdığım vasıtasıyla Ertekin
  beyle tanıştım. Bana süryani büyüsü yaptı ve sayesinde şuan düzlükteyim eskisi gibi süper işlerim yok ve çok zengin değilim. Fakat ALLAH’a şükür kimseye muhtaç değilim ve borçlarımdan kurtuldumç Teşekkürler medyum Ertekin 0538 503 59 38

 2. Hüsniye Diyarbakır dedi ki:

  Medyum Ertekin sayesinde eşimle olan sebepsiz kavgalarımın hepsi sona erdi. Neredeyse eşim beni boşuyordu meğer görümcem bizlere büyü yaptırmış. Bu büyüyü süryani Büyüsü ile atlattık şükür ki. Medyum Ertekin beye gerçekten çok teşekkür ediyorum. Diyarbakırdan hüsniye 05385035938

 3. Gurbetci Adam dedi ki:

  Bu büyü ile olmayacak bir şey yok sanırım 3 tane büyük sorunu tek büyü ile çözebilmek her medyumun harcı olmasa gerek. Ben böyle bir büyü çeşidi ne gördüm ne duydum. Başka medyumlara gittim bana her sorun için ayrı büyü ve ayrı fiyat verdiler. Fahredin bey ise bütün sorunlar için tek büyü ve tek fiyat verdi. Diğer medyumlar 3 işlem için 41 gün süre verdiler. Fahredin bey ise 3 soruna toplam 4 gün verdi ve 3 sorunumu da 4 gün içinde çözdü. Helal olsun demek ve teşekkür etmekten diğer bir şey diyemiyorum. Yüzüm gülüyor sayende Fahredin bey 0538 503 59 38

 4. Sümbül M. dedi ki:

  Süryani büyüsü ne kadar kuvvetli ve etkili bir büyüymüş. Bu zamana kadar hovarda sevgilimim kendime bağlamak için 20 ye yakın işlem yaptırdım ve binlerce lira para harcadım ama bir türlü çözüm bulamadım. Süryani büyüsü yaptırarak 4 gün içinde senelerdir çözüm bulamadığım sorunuma çözüm buldum. Teşekkürler medyum Ertekin sayende sevgilimin gözü benden başkasını görmez oldu. Bu yaz düğünüm var umarım beni kırmaz ve davetime katılırsın. 0538 503 59 38

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Open chat
Merhaba Ertekin HOCA'nin sayfasina hoşgeldiniz.

Ertekin HOCA ile whatsapp üzerinden konuşabilir , veya arayabilirsiniz.