Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüsü nasıl bir büyü türüdür? İşte bunu yanıtlıyoruz. Kara büyü ailesinden olan soğutma büyüsü, senelerdir edindiğim tecrübeler ile kısa bir süre içinde neticeleniyor. Pis malzemeler ile de yapılabilen soğutma büyüsü tarafımdan vefkler ile yapılıyor. Vefk, büyüler için yazılan yazılardır. Kağıt ya da kumaşın üzerine Arapça ile Süryanice yazdığım yazı ve semboller yardımı ile soğutma büyüsü yapmaktayım. Bu yazılar düz yazılmaktan ziyade geometrik şekiller ile kaleme alınır. Büyüde yazıların içine yalnızca ayrılacak olan kişinin ismini yazmıyorum. Ayırma işini hızlandıracak kim var ise onlarında isimlerini ekliyorum. Kısacası anne, baba, arkadaş, eş dost kim var ise yazıyorum. Amacım soğutma büyüsünü en kısa sürece neticelendirmek oluyor. Kişileri etkilemeye başlayan soğutma büyüsü, ismi geçen diğer kişilerin bu ayrılığın doğru olduğunu düşünmelerini sağlıyor. Bu düşünce ile soğuyacak olan kişiyi de etkilemiş oluyorlar. Büyü vasıtası ile hem kişi hem de etrafındaki insanlar etkileniyor. Kuşatıcı özelliği olan soğutma büyüsü böylece hızlı bir şekilde ilerliyor.

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?
İşinin uzmanı olan medyum Ertekin hoca soğutma büyüsünü vefkler ile yapılıyor. Vefk, büyüler için yazılan yazılara denmektedir. Kâğıt ya da kumaşın üzerine Arapça ile Süryanice yazdığı makaleler ile soğutma büyüsü yapılıyor. Daha çok geometrik şekiller kullanılarak yazılan bu yazılarda ayrılacak olan kişilerin isimleri kaleme alınır.

Kocayı Soğutma Büyüsü
Kocayı aileden soğutma büyüsü koca kötü kişilikte birisi ise ve bununla beraber aile içerisinde olması aileye zarar veriyor ise bu hemde boşanma büyüsü ile beraber uygulanır. Böylece medyum Ertekin boşanmak isteyen danışanının sürecini biraz daha hızlandırarak onun kurtulmasını sağlar. Ancak soğutma büyüsü üçüncü bir şahıs tarafında talep ediliyor ise bu sefer kişinin isteğine bağlı şekilde soğutma büyüsüne başka büyüler eşlik eder. Bu kişi adama aşık diğer bir kadın tarafından isteniyor ise o zaman soğutma büyüsü ve büyüyü talep eden kişiye bağlama büyüsü aynı anda yapılır.

Soğutma Büyüsü Bozma Duası
Soğutma büyüsü yapmakta bozmakta gerçek bir ilim isteyen durumdur. Bu yüzden medyum Ertekin hoca kendine gelen her çeşit soğutma büyülerini çözmektedir ve sonuçlarının da kıs sürede ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Ancak kendinin yaptığı soğutma büyüleri diğer hocalar bozamaz. Çünkü medyum Ertekin var olan büyü tılsımlarını kend tariflerine uyarlayarak hazırlamaktadır. Bu tıpkı başka hiç kimsenin bilmediği bir yemek tarifi gibidir. Bu yüzden onun büyülerini kimse bozamaz.

Kendisine veya eşine soğutma büyüsü yapıldığına dair şüpheleri olanlar evvela üzerlerinde gerçek bir büyünün olup olmadığını konusunda medyum Ertekin hocaya başvurmalıdırlar. Sonrasında ise büyünün olduğu fark edildiği takdirde büyü bozma çalışması yapılacaktır. Bozulan büyü ise hemen etkisini gösterecektir. Bu yüzden büyü bozulduktan sonra br hafta içerisinde çiftler tekrar bir araya gelmeye başlayacaktır. Bir aya içerisinde ise evlilikleri tekrar eski güzel günlerine geri dönecektir. Soğutma büyüsü bozma çalışması yalnızca evli çiftler için yapılmaz. Aynı zamanda bu büyü yüzünden boşanmış olan çiftler içinde yapılabilir. Büyü bozulduktan sonra çiftler tekrar bir araya gelecek ve bir kez daha evlenme kararı alacaklardır.

Soğutma Büyüsü Yapanlar
Kendisine veya kocasına soğutma büyüsü yapıldığından şüphelenenler bu konuyla ilgili medyum Ertekin hocadan yardım alabilirler. Bu şüpheler kimi zaman gerçek olabilir ve çiftin her ikisine de veya yalnızca birisine büyü yapılmış olabilir. Böyle bir durumda medyum Ertekin hoca büyüyü kimin yaptığını, ne zaman yaptığını, nasıl yaptığını bulur ve hemen büyüyü bozarak büyünün etkilerini ortadan kaldırır. Medyum Ertekin hocaya gelmeden önce kendine veya eşine büyü yapıldığından şüphelenenler üzerlerinde meydana gelen değişiklikleri gözlemlemelidirler.

Bu değişiklikler arasında kişiye veya eşinin üzerine ağırlık çökmesi hissi oluşur. Bu kişiler eşleri ortama girdiğinde üzerlerine bir kasvet çöküyormuş gibi hissederler ve içleri sıkılır. Bu hissi yaşamamak için eşlerinin oldukları ortamdan uzaklaşmak isterler. Aynı şekilde aralarındaki muhabbet azalmaya başlar. Önceleri birbirleri ile konuşmaktan zevk alan çiftler artık birbirlerinin sesini duyamaz hale gelirler. En önemli belirti sese tahammül edememektir. Eşlerinin sesleri onlara itici gelmeye başlar. Bu yüzden kişi ne kadar güzel söz söylese de karşı taraf bu sözleri algılamaz sesin iticiliğinden dolayı. Medyum Ertekin büyü bozulduğu takdirde bu belirtilerin ağır ağır ortadan kalkacağını belirtmektedir.

Soğutma Büyüsü Bozulabilir mi?
Soğutma büyüsü işinde uzman bir medyum tarafından yapılırsa bozulması bir hayli zordur. Ancak olanaksız değildir. Soğutma büyüsü çözecek olan medyumun hüddamlık makamının yüksek olması gerekir. Bununla beraber büyüyü talep eden kişi artık büyünün bozulmasını istiyorsa kendi medyumuna giderek büyüyü bozdurabilir. Bu aşamada büyüyü yapan medyum hemde da büyüyü bozabişme yeteneğine sahiptir. Kendi üstünde veya ailesinin üstünden soğutma büyüsü olup olmadığını anlamak isteyenler yukarda bahsedilen etkilere bakmalıdır.

Bu etkileri kendi üstünde gördüğünü düşünen kişiler profesyonel bi medyuma danışarak üstünde soğutma büyüü olup olmadığına baktırmalıdır. Soğutma büyüsü olduğunu tespit eden medyum danışan istediği takdirde bu büyüyü kimin hangi amaçla yaptırdığını söyleyebilir. Ayrıca büyünün ne zamandır etkili olduğunu da belirtebilir. Danışan istediği takdirde medyum büyüyü Ertekin çevirir ve soğutma büyüsü etkisini önceden talep eden tarafa yöneltir. Bununla beraber etkilerinin hızla ortadan kalkması için danışan medyumun tarif ettiği ritüelleri bire bir yerine getirmek zorundadır.

Soğutma Büyüsü Niçin Yapılır?
Soğutma büyüsü niçin yapılır, nasıl yapılır diye soruyorsanız bu yazımızı okumalısınız. Soğutma büyüsü; birbirini çok seven iki insanı birbirinden soğutma yapmak amacıyla yapılır. Bu kötü niyetli bir büyüdür. Bu büyünün yapıldığı kişiler; sebepsiz yere veya boş nedenlerden dolayı aniden birbirinden ayrılabilir. Bu şekilde ayrılan insanların sayısı çağımızda az değildir. Böyle durumlar karşısında herkes bir hayli şaşkına dönebilir. Ancak çok az kişinin aklına soğutma büyüsünün yapıldığı ihtimali gelir.

Bu büyü birbirini çok seven, birbirine sıkı sıkı bağlı, aralarından su sızmayan bireyleri bile ayırabilecek etkiye sahiptir. Soğutma büyüsü eğer güvenilir, gerçek ve profesyonel bir medyum tarafından yapılırsa başarılı sonuçlar elde edilir. Maddi kaygıları ilk planda tutan kişilerden bu hizmeti alırsanız eğer; sonuç alamama ihtimaliniz bir hayli yüksek olacaktır. Bu büyü çok eski vakitlera kadar dayanmakta ve çağımızdaki hali bu şeklini almaktadır. Bu büyünün etkisini gösterebilmesi için biraz sabır gereklidir. Bu büyüyü yapabilmek için büyü yapılacak kişiye ait eşyalara gereksinim duyulmakta fakat o şekilde etkili bir sonuç alınabilmektedir.

Soğutma Büyüsü Yaptıranlar
Bazen hiç ummadığımız anlarda hayatımızın alt üst olduğu ve bu acıyı iliklerimize kadar yaşadığımız vakitler gelir. Sevdiğimiz bizi terk edebilir, biricik evladımız hiç layık olmadığı birisine gönlünü kaptırabilir, eşimiz aklını ve kalbini başka birine kaptırabilir. Medyum Ertekin , buna benzer durumlarda eğer ki yapıcı olmak isteniyorsa soğutma büyüsü işlemlerine başvurulduğunu ifade ediyor. Soğutma büyüsü yaptıranlar genelde bayanlardan oluşmaktadır. Çünkü erkekler sadakatleri sınandığında nefislerine daha kolay yenilebilmektedirler. Bazı bayanlar boşanma yolunu tercih etmekte bazıları da karşı taraftan soğutma büyüsü ile intikam almaktadır. Soğutma büyüsü yaptıranlar bu işlemler sayesinde evlatlarını veya eşlerini büyük hatalardan koruyabilmektedirler. Medyum Ertekin Hoca, bazen de iş yerinde patronunu başka birisine karşı soğutma büyüsü yaptıranlar da olduğunu söylemektedir.

Soğutma büyüsü cinler veya doğa üstü güçlerin de katkısı ile hazırlanmaktadır. Sırlı dualar okunarak gizli ilimler ile soğutma büyüsü işlemleri yazılmakta ve ritüelleri gerçekleştirilmektedir. Medyum Ertekin hoca, pek çok kere soğutma büyüsü yaptıranlar tarafından takdir edilmekte ve tercih edilir. Soğutma büyüleri çok çeşitli şekillerde uygulanabilir. Bunun için kim kime soğutma büyüsü yaptırıyorsa ona göre büyü bakımı yapılır. Medyum Ertekin Hoca, en tehlikeli kara büyüler konusunda gösterdiği tüm maharetleri soğutma büyüsü yaptıranlar için de sergilemektedir. Soğutma büyüsü yaptıranlar verilen ger talimata uyduklarında yaşamlarında oluşacak olumlu değişmeleri yaşadıkça Medyum Ertekin Hoca ile farklı işlemlerde de çalışmaya devam etmekte ve her platformda da bunu dile getirmektedirler.

4 Yorum

 1. Esin B. dedi ki:

  Merhabalar, bende burada bulunan yorumlardan Ertekin hocama ulaştım. Benim sorunum sevgilim ile aramızda ki durumlarımızın bir türlü düzeltilememesi. Hocam bu konu da bana bağlama işlemi konusunda bakım yaptı ve daha sonra işlemlere başladı. Ardından işlemin 6. Gününde aramızdaki problemleri bütünüyle atlatmış ve artık daha mutlu konulardan söz ediyorduk. Buradan işlem yaptırmak isteyenlere sesleniyorum kesinlikle her işin bir ustası vardır herkes her işi yapamaz hali ile bu işin ustası Ertekin hocadır. Kendisine ulaşım sağlayarak bakım yaptırın zaten size yardım edecektir. Numarasını paylaşıyorum 0538 503 59 38

 2. Kaan Ulus dedi ki:

  Büyü işlerine hacılara hocalara inancı olmayan biriydim. Böyle şeylere gülüp geçerdim ancak bir gün sevgilimden ayrılınca mecbur oldum ve web üzerinden sevgilimi bana geri getirmesi ve bağlaması için medyum aramaya başladım. Araştırmalarım doğrultusunda Medyum Ertekin adında bir medyum ile tanıştım ve kendisiyle bu konu da görüşüp anlaştım. ALLAH’ın şanslı bir kulu olarak ilk araştırmam da işini gerçekten yapan bir medyuma denk geldim. Dolandırılmaktan çok krokuyordum ama sağolsun medyum Ertekin hem işimi yaptı hem de benim bütün ön yargılarımdan kurtardı. İlk defa bir medyumla çalışan biri olarak öneri isteyenlere Medyum Ertekin kesinlikle öneri ederim. 0538 503 59 38

 3. Nurcan Hanım dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar. Ben 5 senelik evliyim. Eşimle kaçarak evlendik şimdi bir kızım var 2 yaşında. Evlendikten kısa süre sonra eşim askere gitmek mecburiyetinde kaldı. Orda bir kadınla tanışmış çarşı izinlerinde filan görüşmüşler gezmişler. Eşim askerden dönüp geldikten sonra bana ilgisiz sert ve soğuktu. Ben neden diye düşünürken telefonunda mesajlar ve resimler yakaladım. Kayınvalideme söyledim olaylar iyice büyüdü. Tartışmalar çıktı ve kızımla beraber bizi sokağa attı eşim ve ailesi kaçarak evlendiğim içinde babamlar beni kabul etmediler orta da kalmıştım kızımla arkadaşım söyledi Ertekin hoca var onu arayıp konuşalım diye. Aradık konuştuk kadın eşime benden soğuması için büyü yapmış herşeyi anlattı Ertekin hocam benden zaman istedi. Sabırla bekledim günden güne eşim aramaya gelmeye ilgilenmeye başladı şimdi anlıyorum işlemden sonuç aldığımızı çünkü eskisinden çok daha aşık gözlerle bakıyor bana önce allah sonra senin sayende oldu bunlar medyum Ertekin HOCA

 4. Aydın Pekmezcioğlu dedi ki:

  Selam. 3 senelik bir beraberliğim vardı çalıştığımız şirkette ki müdürüm yöneticimle zaman sonra ilişkimizin ciddiyete gitmesini beklerken o bana alt çalışanımsın seninle beraber olmam olanaksız şirket kriterlerim var benim kabul edilir bir durum olamaz bu dedi ve ayrıldı. Öylece ortada kaldım ben ve böyle bir biçimde ayrılığı kabul edemedim. Gururum onurum kendime olan güvenim bütünüyle kayboldu. Yine aynı şirkette çalıştığım arkadaşım Medyum Ertekin hocanın numarasını verdi ara konuş muhakkak yapılacak bişey vardır diye. Ben çekimser tavrımla aradım ama karşımda o kadar tok sesli ve kendisinden emin bir adam vardı ki ben içimdeki herşeyi biranda döküverdim. Kısaca hocam evlilik büyüsü yapalım dedi kabul ettim. Bana vermiş olduğu süre 8 gündü inanamzsınız daha 3. Günde benim yanıma gelip arkadaşlarımın ortasında sevdiğini söyledikleri için özür dilediğini yüksek sesle söyledi. şaşırdım Ertekin hocamı öneren arkadaşımla göz göze geldik. Nasıl olur diye İkimizde şaşkındık. Şimdi bir ömür duacısı olucam Ertekin hocamın allah razı olsun. 0538 503 59 38

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Open chat
Merhaba Ertekin HOCA'nin sayfasina hoşgeldiniz.

Ertekin HOCA ile whatsapp üzerinden konuşabilir , veya arayabilirsiniz.